Studium Kształcenia Ustawicznego KOBRA
Al. Warszawska 95, Lublin
tel.: 81 7 466 466

Studium Kształcenia Ustawicznego „Kobra”, działająca wcześniej pod nazwą Studium Kształcenia Służb Ochrony KOBRA, jest firmą o charakterze oświatowym, która powstała w 1998 roku. Działa ona na terenie województwa lubelskiego.

sala wykładowaPosiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę dydaktyczną. Nasi wykładowcy to profesjonaliści posiadający odpowiednią wiedzę teoretyczną i duże doświadczenie zawodowe. Są to pracownicy różnych wydziałów Policji, Państwowej Staży Pożarnej, Wojska Polskiego. Ich atuty to wiedza i umiejętności praktyczne, które ciągle doskonalą i potrafią w sposób przystępny przekazać słuchaczom.

Specjalizujemy się w kursach przygotowujących słuchaczy do uzyskania uprawnień pracownika ochrony fizycznej. Od roku 2014 organizujemy kursy na kwalifikowanego pracownika ochrony.

Poprzez indywidualizację kształcenia, oraz systematyczną ocenę postępów w nauce poszczególnych uczestników, osiągnęliśmy bardzo wysoki stopień pozytywnych wyników egzaminów Państwowych odbywających się w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Ponad 95% słuchaczy uzyskało licencję pracownika ochrony.

Nasze szkolenia pozwoliły przekwalifikować się setkom osób, oraz uzyskać licencję pracownika ochrony fizycznej pierwszego i drugiego stopnia. Ponad 2 tysiące absolwentów czynnie pracujących w ochronie jest naszą największa reklamą.

Posiadamy listy referencyjne największych firm zajmujących się ochroną osób i mienia na terenie województwa lubelskiego Dużą pomocą w prowadzeniu działalności dydaktycznej jest ścisła współpraca z pracownikami Wydziału Postępowania Administracyjnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

SPRZĘT JAKIM DYSPONUJEMY

Przez wprowadzenie do szkolenia nowych pomocy dydaktycznych12/70 Mossberg takie jak sprzęt audio – wizualny, plansze, rzutniki, przeźrocza, podnosimy jakość prowadzonych wykładów.

W ramach bloku samoobrony i technik interwencyjnych każdy słuchacz ma możliwość ćwiczenia z pałką "TONFA", a także bronią i kajdankami treningowymi na pełnowymiarowej sali gimnastycznej.

Dysponujemy profesjonalnym trenażerem strzeleckim wykorzystującym czujnik laserowy umieszczony w broni bojowej, a także różnego rodzaju bronie pneumatyczne.

Posiadamy, jako jedna z niewielu placówek tego typu w Polsce, własną broń palną do celów szkoleniowych uzupełnianą systematycznie o nowe egzemplarze. W naszym arsenale posiadamy broń: Pm 98 Uczestnicy kursu wykonują strzelania z amunicji ostrej na strzelnicy posiadającej wszystkie wymagane atesty.

www.KobraLublin.com / Kobra@KobraLublin.com
Wykonanie: Smart Soft